test

Creality Ender 3 V2

Leģendārā Ender 3 pēctecis

Ender V2 ir jaunākā Ender 3 versija, kas ir pilnība uzlabota un ar šo modifikāciju piedāvā vēl patīkamāku 3D printēšanas pieredzi. Arī šai versijai ir izvēlēts klasiskais 3D printera izskats un metāla rāmis, lai spētu noturēt stabilitāti, bet par uzlabojumiem zemāk.

Vienkārša salikšana

Pateicoties integrētajai struktūrai un modulārajam dizainam, Ender 3 V2 ir vienkārši saliekams. Lai uzlabotu drošību, barošanas bloks ir jau uzstādīts un nepieciešams salikt tikai pārējās detaļas.

V veida riteņi

Ender 3 V2 ir uzbūvēts ar augstākās kvalitātes V veida riteņu uzbūvi, lai nodrošinātu stabilu un nepārtrauktu kustību printējot. V veida riteņu uzbūve arī nodrošina augstāku nodilumizturību un vēl stabilākus un precīzākus printēšanas rezultātus.

Oglekļa stikla gulta

Šī stikla gulta ir populārs Ender 3 versijas uzlabojums un nu pieejams standarta komplektācijā ar Ender 3 V2. Šai gultai ir ļoti laba lipšanas spēja, ātrāka uzkarsēšana un daudz līdzenāka virsma. Ar stikla gultu ir daudz skaistāki un līdzenāki printēto detaļu pirmie slāņi.

Ļoti kluss

Īpaši izveidota jauna un uzlabota mātes plate ar TMC2207 soļu vadības moduli ir dizainēts un uzbūvēts, lai sasniegtu maksimāli iespējamu skaņas samazināšanu. Uzlabotais soļu dzinējs un mātes plate nodrošina, ka printera kustīgajām detaļām ir gludas kustības un samazināta skaņa, lai skaļums nepārsniegtu 50 decibelus printējot, kas ir aptuveni klusas sarunas līmenī.

Inteliģents

Ender 3 V2 ir pielāgots un uzlabots ar printēšanas atsākšanas funkciju. Gadījumā ja bija negaidīts strāvas zudums, ar šo funkcionalitāti ir iespējams vienkāršā veidā turpināt printēt no vietas, kur notika strāvas zudums. Šī funkcionalitāte var jums ietaupīt gan laiku, gan lieki iztērēto materiālu.

Vienkārša siksnu spriegošana

Ender 3 V2 ir pievienoti jauni, uzlaboti siksnu spriegotāji. Šis pirms katras printēšanas atļauj sekunžu laikā, vienkāršā veidā nospriegot siksnas, lai katrs izprintētais modelis būtu labā kvalitātē.

Vienkāršota materiāla pievienošana

Ir pievienots jauns rokturis, kas ļauj pagriezt materiāla ievades mehānismu, lai vienkāršotā veidā būtu iespēja šo materiālu ievadīt izkausētajā.

Citi uzlabojumi:

  • Jauns, lielāks, krāsainais displejs
  • Uzlabots lietotāju interfeiss
  • Augstas kvalitātes Meanwell stāvas barošana
  • Pievienota atvilktne piederumu glabāšanai
  • Vienkārši uzturēt
  • Augsta precizitāte
  • Pierādīta kvalitāte

 

Produkta informācija un tehniskā informācija

Produkta Nr.: CRE- 9802060004
Ražorāja Nr.: 9802060004
Ražotājs: Creality
Skaits iepakojumā: 1 gabals
Produkta tips: 3D printeri
Salikšana: Konstruktors, salikšanas komplekts
Printēšanas tehnoloģija: FFF – FDM – LPD
Printera displejs: LCD displejs
Operētājsistēmu atbalsts: Windows (7 +), Mac OS X (10.7 +)
Kausētājs: Viens
Interfeiss: SD karte, Micro-USB savienojamība
Failu formātu atbalsts: STL, OBJ
Karsējama printešanas gulta: Yes
Filamenta diametrs: 1,75 mm
Printēšanas izmēts: 220 x 220 x 250 mm
Minimālais slāņa augstums: 100 µm

299,00

Availability: 2 veikalā (iespējams pasūtīt)

Visvairāk Pārdotie

Jaunākie Produkti